!!! Ekskluzivno prodajo !!! Znižana cena

LED Žarnice Niz Luči 15M 15 Žarnice Waterrproof IP65 Connectable Težka Kabel Poroko Božično Razsvetljavo Dekor

e12090

Oznake: angel blazino, mala žarnica niz, led 15m tira, 8 smd, shein žarnica niz luči, žarnica niz kovin, led vrv, nepremočljiva, LED Niz, kpop niz luči, led trak na prostem.

Na zalogi
€37.72 €50.29

Nepremočljiva Težka 15M Prostem Edison Žarnica Niz luči Connectable Festoon za Stranke Vrt Božič, Garland Cafe

Specifikacija

Premer S14 LED žarnica : 4.5 CM*ZA 8,8 CM prostora med dvema LED žarnice: 1M dolžine od vtič za prvo žarnico: 1 M Skupna dolžina: 16m Diod na S14 LED Žarnice: 15 Kos, Moč: 30W Osvetlitev Barva : Toplo Bela material, žarnice: Steklo Material Kabla: Gume ( To je lahko za uporabo v Zamrzovalniku, Hladno pozimi ) Vhod: 110-240V AC Kabel Dia. : 0.8 CM (Super Težka Kabel ) Nepremočljiva: YES (IP65, jih lahko uporabite v dežju 7 *24 ) CONNECTABLE : Da (lahko povežete, toliko, kot 10 kos jih skupaj, ki sega do 150 Metrov, v skupni ) Vtič: EU vtič ( Bomo ladja AU / UK plug spremenile glede na državo, kjer ste) Certifikat : CE / ROHS / FCC Priložnost: za notranjo/zunanjo uporabo

OPOMBA: Ladje Iz Domačih Skladišča ( ZDA, RUSIJA, ŠPANIJA) bo v pomoč, da bi se izognili DAVČNE DAJATVE .in super hitra dostava.

Pošiljko ZDA: 7-15 Dni Francija: 12days-20days Rusija:20-45 dni Južna Amerika:30-60 dni Severna Amerika:25-35 dni Evropa:20-35 dni Azija:20-35 dni Afrika:30-60 dni Plačilo 1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.Vrnitev 1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol. 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev. 3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz Eltec-petrol.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo. 4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

• Uporaba: Počitnice
  • Dolžina: 1500cminch
  • Material: Steklo
  • Razsvetljava Razdalja: 1-5m